اهرمکو سازنده انواع تاورکرین و بالا برهای ساختمانی و آلیماک

ساخت بالابر و آسانسور کارگاهی،مصالح و نفربر، تاورکرین، آسانسور کارگاهی آلیماک

40سال است که به لطف ایزد منان با بهترین کیفیت و بالاترین سطح خدمات در اوج ایستاده ایم

کلیک کنید

قیمت اجاره تاور کرین

شرکت اهرمکو  در سال ۱۳۶۰ تاسیس و از سال ۱۳۶۲ تولید آسانسور کارگاهی اهرمکو را آغاز کرد. اولین تولید کننده انواع اسانسور کارگاهی و بالابر کارگاهی در کشور با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان در زمینه واردات، ساخت و نصب انواع تاور کرین، آسانسور کارگاهی و بچینگ پلنت، آماده ارائه خدمات در زمینه آسانسور کارگاهی فروش تاور کرین، اجاره تاور کرین و بچینگ پلنت به هم میهنان گرامی می باشد.

شرکت اهرمکو نمایندگی  برند پتن فرانسه را تا سال ۱۹۹۲ میلادی به عهده داشت و این شرکت در سال ۱۳۷۲ موفق به اخذگواهی کیفیت در ساخت قطعات تاورکرین از شرکت بازرسی و استاندارد ایران گشت.  این شرکت در زمینه خرید و فروش و اجاره ماشین آلات ساختمانی دارای سوابق درخشان و چندین ساله بوده و کلیه خدمات و محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می نماید.

تاور کرین (جرثقیل برجی) بطور کلی از قطعات ارتفاعی و گردان ،فلش و کنتر فلش و کله قندی تشکیل شده است و در دال بتنی در زمین ثابت شده  و به سازه انکراژ می گردد، تاور کرین  در ساخت و ساز ساختمان های بلند استفاده می شود. پس از  اتصال قطعه اصلی   می توان به تاور کرین ارتفاع داد. علاوه بر این  گردان اجازه می دهد تا جرثقیل  به طرفین بچرخد. در بالای واحد گردان سه بخش اصلی وجود دارد: بازوی افقی بلند (بازوی کار یا فلش) بازوی افقی کوتاه (بازوی تعادل یا کنتر فلش) و کله قندی
بازوی فلش قسمتی از تاور کرین است که وظیفه تحمل وزن بار را دارا می باشد. بازوی کنترفلش حامل وزنه تعادل است، معمولا از بلوک های بتونی تشکیل شده و نیروی حاصل از بار را به مرکز جرثقیل منتقل می کند.
اپراتور تاور کرین یا از کابین بالای جرثقیل و یا بوسیله کنترل از راه دور از روی زمین جرثقیل را کنترل می کند. در حالت اول کابین اپراتور در بالای جرثقیل متصل است .
اپراتور تاور کرین با استفاده از الکترو موتورها متصل به گیربکس ، تمامی فرامین کاربری مانند حرکت به طرفین ، جابجایی عمودی و افقی بار را تحت کنترل دارد.

در واقع تاور کرین ( جرثیقل برج سازی ) بهترین وسیله جهت جابجایی اجسام سنگین است که با توجه به قدرت مانور بالای آن به طور وسیعی در زمینه باربرداری در صنایع مختلف بکار می رود.

شما می توانید برای خرید و اجاره انواع تاورکرین و کسب اطلاع از قیمت ها با شماره های درج شده تماس بگیرید.

  • نشانی دفتر مرکزی شرکت اهرمکو : تهران – ميرداماد – نبش مدرس – خيابان البرز – بن بست قباديان – شماره ۳۴
  • تلفن تماس: ۲۲۲۷۵۵۹۹ – ۲۲۲۲۷۶۲۱
  • موبایل: ۰۹۱۲۲۱۲۰۷۲۶
  • وبسایت: info@ahromco.org

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظراتمشتریان

شرکت اهرم کو در زمینه پشتیبانی و خدمات بسیار فعال بوده و همواره راهنما و همراه پروژه های عمرانی ما بوده است